Referencje
Translator
COVID-19 - materiały ochronne
> Kontakt

Kontakt

 

Dział handlowy Karty

marcin-gruba-1
Marcin
Gruba

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marcin@cartpoland.pl
784 43 21 96

skype

justyna-kaminska-1
Justyna
Kamińska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

justyna@cartpoland.pl
606 10 72 76

skype

marzena-witowska-1
Marzena
Witowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marzena@cartpoland.pl
784 43 11 69

skype

 

Dział Handlowy Bramki Obrotowe

szef-1
Maciej
Twardowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

skype

ak-1
Aleksandra
Królak

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

office1@cartpoland.pl
784 432 451

noskype

mm
Magda
Marciniak

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

magda.m@cartpoland.pl
889 095 459

noskype

mikolajtwardowski
Mikołaj
Twardowski

PROJEKTY TECHNICZNE

.
.

noskype

Dział handlowy System lojalnościowy, terminale płatnicze, obsługa imprez

mm
Magda Marciniak

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

magda.m@cartpoland.pl
889 095 459

bartek
Bartek Mazanka

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

bartek.m@cartpoland.pl
600 737 455

Serwis

piotrp-1
Piotr
Ponichtera

KIEROWNIK DZIAŁU

piotr@cartpoland.pl
662 778 755

piotr-zajac
Piotr
Zając

SERWIS

serwis@cartpoland.pl
506 607 329

marek-1
Artur
Hardej

SERWIS

serwis@cartpoland.pl
607 332 021

 

ZAPYTANIA biuro@cartpoland.pl 25 758 76 43  
SERWIS / ZAPYTANIA serwis@cartpoland.pl 25 758 57 14

 

Druk i personalizacja

witold-2
Witold
Kamiński

DTP – KIEROWNIK
692 78 64 82

dtp1@cartpoland.pl

skype

anna-2
Anna
Pachnik

SPECJALISTA DS. PERSONALIZACJI

ania@cartpoland.pl
25 758 76 43

olda2
Aleksandra
Dróżdż

DTP – Grafik

dtp2@cartpoland.pl
25 758 76 43

Dział legitymacji nauczyciela

sand

Sandra
Budzyńska

Specjalista ds. personalizacji,

2@cartpoland.pl
25 758 76 43

 

Dział rozwiązań informatycznych

 

marek-1
Marek
Gawroński

mg@cartpoland.pl
+48 517 030 710

 

Dział wysyłek

ap

Andrzej
Popek

delivery@cartpoland.pl
25 758 76 43

 

 

Księgowość, Kadry, Finanse

 

marek-1

Beata Wąsowska

Dyrektor

beata@cartpoland.pl
606-773-374

marek-1

Martyna Kozyra

Specjalista ds. personalnych i administracji

martyna@cartpoland.pl
668-024-505

 

Szef firmy

szef-1
Maciej
Twardowski

Właściciel

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

skype

Biuro / Office

Email   Godziny pracy
biuro@cartpoland.pl   Dział handlowy: Pn-Pt: 8:00-16:00

Produkcja: Pn-Pt: całodobowo

Adres firmy

CartPoland
Cart Poland Maciej Twardowski

Wólka Mińska, ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

NIP PL 8220012110

Konto PL ; 07 1050 1894 1000 0023 2391 14 67
Konto $; PL64 1050 1894 1000 0090 7248 2129
Konto €; PL13 1050 1894 1000 0023 2391 2911
SWIFT ; INGBPLPW

Do góry

Firma Cartpoland

Działa na rynku od ponad 27 lat. Należy do czołowych polskich producentów kart plastikowych: magnetycznych, zbliżeniowych, z kodem kreskowym oraz innych zgodnych z zamówieniami Klientów.

Dane adresowe

05-300 Wólka Mińska ul. Olszowa 5

biuro@cartpoland.pl

cp-logo-small

Realizacja witryny
GrupaPNS sp. z o.o.

2019

Projektowanie stron www

Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.