Referencje Cennik
Translator
COVID-19 - materiały ochronne
> Kontakt

Kontakt

Dział handlowy


Marcin
Gruba

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marcin@cartpoland.pl
784 43 21 96


Justyna
Kamińska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

justyna@cartpoland.pl
606 10 72 76


Marzena
Witowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marzena@cartpoland.pl
784 43 11 69

 

Biuro / Office

Email Telefon Godziny pracy
biuro@cartpoland.pl T. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88
Dział handlowy: Pn-Pt: 8:00-16:00

Produkcja: Pn-Pt: całodobowo

 

Adres firmy

CartPoland
Cart Poland Maciej Twardowski

Wólka Mińska, ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

NIP PL 8220012110

Konto PL ; 07 1050 1894 1000 0023 2391 14 67
Konto $; PL64 1050 1894 1000 0090 7248 2129
Konto €; PL13 1050 1894 1000 0023 2391 2911
SWIFT ; INGBPLPW

 

Dział Handlowy Bramki Obrotowe


Maciej
Twardowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76


Inna
Węgrzynowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (RU)

inka@cartpoland.pl
795 15 83 20


Mikołaj
Twardowski

PROJEKTY TECHNICZNE

.
.


Rafał
Kalisz

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

rafal@cartpoland.pl
600 737 455

 

Serwis


Piotr
Ponichtera

KIEROWNIK DZIAŁU

piotr@cartpoland.pl
662 778 755


Piotr
Zając

SERWIS

serwis@cartpoland.pl
506 607 329

 

ZAPYTANIA biuro@cartpoland.pl 25 758 76 43  
SERWIS / ZAPYTANIA serwis@cartpoland.pl 25 758 57 14

 

Druk i personalizacja


Witold
Kamiński

KIEROWNIK DZIAŁU DS. DRUKU I PERSONALIZACJI
692 78 64 82


Anna
Cuch

SPECJALISTA DS. PERSONALIZACJI

ania@cartpoland.pl
25 758 76 43

 

Dział rozwiązań informatycznych


Marek
Jabłoński

SPECJALISTA DS. INFORMATYCZNYCH

marek@cartpoland.pl
606 29 19 29

 

Dział legitymacji nauczyciela


Przemysław
Kuć

Grafik

przemek@cartpoland.pl
25 758 76 43

 

Dział wysyłek

Andrzej
Popek

delivery@cartpoland.pl
25 758 76 43

Konrad
Biesiada

delivery@cartpoland.pl

 

Księgowość, Kadry, Finanse

 

Beata Wąsowska

Dyrektor

beata@cartpoland.pl
606-773-374

Martyna Kozyra

Specjalistka

martyna@cartpoland.pl
668-024-505

 

Szef firmy


Maciej
Twardowski

Właściciel

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

Do góry

Firma Cartpoland

Działa na rynku od ponad 27 lat. Należy do czołowych polskich producentów kart plastikowych: magnetycznych, zbliżeniowych, z kodem kreskowym oraz innych zgodnych z zamówieniami Klientów.

Dane adresowe

05-300 Wólka Mińska ul. Olszowa 5

biuro@cartpoland.pl
T. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88

Realizacja witryny
GrupaPNS sp. z o.o.

2019

Odwiedź wykonawcę

Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.