Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

druk offset cyfrowy

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy MGI

Umożliwia on efektywne drukowanie zmiennych danych na podłożach max A3+ z jakością tradycyjnego offsetu (2400 dpi, do 200 lpi) z szybkością 3900 ark. A4 lub 1800 stron 330x487 mm / godz.

W ciągu godziny można też wydrukować 32 000 kart plastikowych (ISO CR-80 PVC). pracuje z podłożami niepowlekanymi 70-350 g/m², uszlachetnionymi, plastikowymi, matowymi, błyszczącymi, o grubościach 100-400 µm, w formatach od 100x140 mm do 330x487 mm przy max polu zadruku wynoszącym 320x480 mm.

W przypadku automatycznego druku dwustronnego (duplex) max gramatura wynosi 260 g/m². System jest sterowany bezpośrednio z RIP’a EFI Fiery w wersji 8. Nad całością produkcji czuwa workflow Command Workstation. Zastosowane mogą być opcjonalne pakiety impozycyjne Impose 2.6 lub Compose. Do zaawansowanego zarządzania kolorystyką w oparciu o pomiary dokonywane za pomocą EyeOne służy zewnętrzny RIP z oprogramowaniem Color Wise ProTools (certyfikat Pantone). Do obsługi zmiennych danych przeznaczony jest osobny pakiet (PresS lub NEWLEAF firmy PrintSoft), kompatybilny z formatami PPML i VPS, dzięki któremu możliwe jest łatwe sterowanie automatyczną numeracją, drukowanie kodów kreskowych, tekstów, fotografii itd.

Jednym z materiałów eksploatacyjnych jest toner klasy HighDefinition, nie wymagający stosowania oleju, utrwalany podczerwienią. A zatem jest to system oparty na znanej od lat technologii potocznie nazywanej „kserograficzną”. Dlaczego tonerem MGI można drukować na podłożach celulozowych i plastikowych? Jest to tajemnica producenta; wiadomo jedynie, że jest to możliwe między innymi dzięki specjalnemu tonerowi, który dobrze wiąże się z rozmaitymi substratami poddawanymi tuż przed drukowaniem wstępnemu podgrzewaniu za pomocą promieniowania podczerwonego. Wstępne podgrzewanie jest czynnikiem stabilizującym szybkość druku, która w typowych rozwiązaniach „kserograficznych” silnie zależy od grubości podłoża.

System Pro wyposażony jest w 3 szuflady po 500 arkuszy każda oraz w „offsetowy samonakładak” dużej pojemności (3000 ark.) z termoregulacją i napowietrzaniem, z profesjonalną kontrolą podwójnych arkuszy ( występującą do tej pory jedynie w maszynach offsetowych)

 

Druk cyfrowy   Druk cyfrowy   Druk cyfrowy

 
Cartpoland Powrót na górę