Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Karty parkometrowe


Karty papierowe perforowane

W naszej firmie oprócz kart plastikowych drukujemy karty papierowe

Techniki druku jakie stosujemy do kart papierowych o gramaturze papieru 250-285 g/m2 to:

Druk termiczny:
wykorzystując naszą nową maszynę do personalizacji kart możemy drukować całe karty w jednym kolorze czarnym. Wydajność zadruku karty papierowej w kolorze czarnym to 6.000 kart na godzinę. Tą metodą drukujemy grafikę już na wykrojonych kartach papierowych.
Druk cyfrowy:
drukujemy ze złożenia czterech podstawowych barw (CMYK) Nie ma możliwości stosowania dowolnego koloru ze wzornika np. PANTONE. Osiągana jakość druku waha się w granicach 145 lpi. Takie zlecenia wykonujemy do 1000 szt. kart. Druk arkuszowy
Druk offsetowy:
Wielobarwny nadruk uzyskiwany jest ze złożenia czterech podstawowych kolorów CMYK i/ lub dodatkowych indywidualnie dobieranych kolorów np. wg wzornika PANTONE. Mogą to być farby o kolorach metalicznych np. złote, srebrne. Możliwość stosowania indywidualnych kolorów z palety (np. PANTONE) pozwala na otrzymanie żywych, atrakcyjnych barw.

Metoda offsetowa pozwala na uzyskanie liniatury (gęstości linii rastra) nawet 200 lpi przy rozdzielczości 3000 dpi. Wysoka liniatura pozwala na uzyskanie dużej liczby odcieni barw na tej samej powierzchni.

Karty są wykonywane jednorazowo jako cała seria. Nie jest możliwe uzyskanie tą metodą indywidualnego nadruku dla każdej karty z osobna. Jest to możliwe dopiero w trakcie procesu personalizacji z zastosowaniem metody termotransferu. Metoda ta stosowana jest w przypadku większych ilości kart ze względu na koszt przygotowania produkcji, jednak raz ze wzrostem nakładu cena pojedynczej karty znacznie maleje. W przypadku wysokich nakładów wymagających precyzyjnego druku jest to najbardziej wydajna i właściwa metoda. Druk arkuszowy.

Zabezpieczenie:
karty papierowe w naszej firmie możemy zabezpieczyć lakierem uv lub możemy pokryć ją folią. W przypadku kiedy jest planowana personalizacja karty papierowej musimy ją lakierować a w miejscu personalizacji wybrać lakier np. pod kod kreskowy, numer czy imię i nazwisko . Przykład poniżej.

Główne zastosowania:

  • bilety do parkometrów
  • bilety wstępu
  • bilety komunikacji miejskiej
  • ulotki
  • wizytówki
  • bony towarowe
  • i inne

Karta parkometrowa

 
Cartpoland Powrót na górę