Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Magellan 1000i

Magellan

Producent: Datalogic

Magellan 1000i to wysokiej jakości czytnik wizyjny - imager, z nową ulepszoną, ultraszybką technologią odczytu: do 1000 skanów na sekundę! Został zaprojektowany specjalnie dla niewielkich przestrzeni ladowych w placówkach handlowych. Łatwy w obsłudze, Magellan 1000i przeznaczony jest do szybkiego i precyzyjnego odczytywania kodów, nawet na zniszczonych etykietach. Niezależnie od sposobu podawania kodu kreskowego, bezbłędnie odczytuje zawarte w nim informacje.

HandelStacja BenzynowaSamoobsługaFarmacja

To zoptymalizowane i ergonomiczne urządzenie łączy w sobie dwa rodzaje skanerów: typu "sweep" oraz "presentation". Czytnik może być łatwo montowany bezpośrednio na ladzie lub opcjonalnie na podstawce.

Magellan 1000i pracuje automatycznie jako czytnik stacjonarny; kształt jego obudowy oraz niewielkie wymiary pozwalają na wygodne jego użycie także w trybie ręcznym, co daje dużą elastyczność szczególnie w trudnych warunkach pracy. Wyposażenie w nowe zaawansowane oprogramowanie daje dodatkowe korzyści, m.in możliwości podłączenia RFID czy odczytu nowych symboli kodów.

Jak wszystkie skanery z rodziny Magellan, posiada wbudowany multi-interfejs. Każdorazowa zmiana wersjii interfejsu wymaga tylko prostej modyfikacji parametrów programu i doboru odpowiedniej końcówki kabla.. Magellan 1000i opcjonalnie może odczytywać kody z tabeli kodów kreskowych PLU oraz współpracować z systemem EAS - do dezaktywacji etykiet i przywieszek antykradzieżowych.

Dane techniczne

Źródło światła: LED
Prędkość odczytu: 1000 skanów/sek
Wzór skanujący: 100 linii skanujących
Zakres odczytu (DOF): 0 - 17.15 cm ( w zależności od gęstości kodu)
Aktywacja jednej linii skan.: przycisk (opcja)
Pobór prądu: 300 mA 5 V DC
Temperatura pracy: od 0°C do 40°C
Dop. wilgotność otoczenia: 5%-95%, bez kondensacji
Odporność na upadek/uszkodzenia: wieloktrotny upadek z wysokości 1,2 m na beton/ na wilgoć i kurz wg normy IP52
Wymiary: 83 x 71 x 95 mm(czytnik)/140 x 74 x 97 mm (czytnik z podstawką)
Waga: 198g/385g
Dostępne interfejsy: RS-232, emulacja klawiatury, emulacja pióra świetlnego, USB, IBM USB, IBM 46xx/RS-485
Kontrast kodu: 25%
Odczytywane kody kreskowe: wszystkie standardowe kody kreskowe handlowe i przemysłowe: Code 128, UCC/EAN-128, UPC-A&E, EAN/JAN, EAN/JAN 8 & 13 Codabar, Code 39, Code 93, Standard/Interleaved 2 of 5, IATA, Code 11, MSI/Plessey, Italian Pharmacode, Supports GTIN


 
Cartpoland Powrót na górę