Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Heron

Heron Black

Producent: Datalogic

Heron jest diodowym ergonomicznym czytnikiem Datalogic z doskonałymi właściwościami odczytu kodów kreskowych. Ten wysokiej jakości skaner dedykowany jest do biur, handlu oraz służby zdrowia.

BiuroHandelBenzynaHipermarket

Heron podobnie jak inne skanery Datalogic’a najnowszej generacji wyposażony jest w opatentowane rozwiązanie o nazwie „green spot” pozwalającej na właściwy odczyt konkretnego kodu. Skanowanie oparte jest na technologii „INSTINCTIVE READING DISTANCE”, umożliwiającej odczyt kodu z odległości bezpośredniego przyłożenia do 20 cm. Urządzenie odczytuje wszystkie standardowe kody, włączając kody RSS z szybkością 256 skanów na sekundę .

Ręczny czytnik Heron wyposażony jest także w podstawkę (załączona w komplecie), która przekształca go w skaner prezentacyjny. Umieszczenie w podstawce przełącza go w tryb automatycznego odczytu, a „green spot” pomaga użytkownikowi w precyzyjnym umieszczeniu kodu pod skanerem.

Heron zapewnia uniwersalność zastosowań i kompatybilność z wieloma systemami. Dostępny jest bowiem w kilku modelach, zróżnicowanych pod względem interfejsów: standardowy D130 – RS232, USB, WEDGE & WAND, także w wersji czarnej; D110 – RS232 & IBM46xx; D140 – LASER/OUTPUT, posiada możliwość ręcznego programowania (dla kodów specjalnych) oraz programowania automatycznego (z RS232, komendy poprzez port szeregowy). Najnowsza z kolei wersja D150 posiada możliwość integracji z systemem EAS, do dezaktywacji etykiet i przywieszek antykradzieżowych.

Czytnik ten, dzięki solidnej budowie wytrzymuje powtarzalne upadki z wysokości 1,8 m na twardą powierzchnię.

Dane techniczne

Źródło światła: świecąca dioda czerwona LED
Prędkość odczytu: 256 skanów/sek
Rozdzielczość: max 0,10 mm (4 mil)
Zakres odczytu (DOF): do 210 mm
Zasilanie: 5V DC±5%
Pobór prądu: max 180  mA
Temperatura pracy: od 0°C do 55°C
Dop. wilgotność otoczenia: 90%, bez kondensacji
Odporność na upadek: wieloktrotny upadek z wysokości 1,8 m na beton
Waga: 160 g
Dostępne interfejsy: D130/Heron Black - RS232, USB, Klawiatura,; D110 - RS232 & IBM46xx; D140 - LASERR/OUTPUT; D150 - EAS
Długość przewodu: 2m; USB - 1.8 m
Kontrast kodu: min 15%
Odczytywane kody kreskowe: 2/5 family, Code 39 (plus Code 32, Cip 39), EAN/UPC, EAN 128, Code 128, Code 93, CODABAR, TELEPEN, PLESSEY, Code 49, Code MSI, Code Delta IBM, Code 11. Code 16K, ISBN/ISSN, ISBT128, warianty RSS
 
Cartpoland Powrót na górę