Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Heron G

Heron G

Producent: Datalogic

Nowy czytnik Datalogic - Heron™ G jest uzupełnieniem rodziny skanerów Heron, charakteryzujących się kształtem przypominającym pistolet i doskonałymi właściwościami odczytu kodów kreskowych. Jest to skaner diodowy CCD polecany do biur, handlu oraz do lekkich zastosowań przemysłowych.

Stacja benzynowaBiuroHandelHipermarketProdukcja

Heron™ G podobnie jak inne skanery Datalogic’a najnowszej generacji wyposażony jest w opatentowane rozwiązanie o nazwie „green spot” potwierdzające właściwy odczyt kodu. Urządzenie odczytuje wszystkie standardowe kody, włączając kody RSS z szybkością 256 skanów na sekundę z odległości nawet 24 cm. Technologia Puzzle Solver™ umożliwia odczyt zniszczonych i źle wydrukowanych kodów.

Ręczny czytnik Heron™ G może być wyposażony w podstawkę, która przekształca go w skaner prezentacyjny. Umieszczenie w podstawce przełącza go w tryb automatycznego odczytu, a „green spot” pomaga użytkownikowi w umieszczeniu kodu pod skanerem dla najlepszego odczytu. Dodatkowo czytnik można wyposażyć w uchwyt na biurko/ścianę i zastosować wszędzie tam, gdzie jest ograniczona przestrzeń robocza.

Heron™ G jest dostępny jako skaner multi interfejsowy (RS232, USB, PS/2), co zapewnia uniwersalność zastosowań i kompatybilność z wieloma systemami - wystarczy podłączyć inny kabel. Czytnik ten, dzięki solidnej budowie wytrzymuje powtarzalne upadki z wysokości 1,8 m na twardą powierzchnię.

Dane techniczne
Źródło światła: LED 640 nm
Prędkość odczytu: 256 skanów/sek
Rozdzielczość: max 0.1 mm
Wskaźnik odczytu: LED, Datalogic "green spot", dźwięk
Zasilanie: + 5 V DC +/- 5%
Pobór prądu: max 180 mA
Temperatura pracy: od 0°C do 55°C
Dop. wilgotność otoczenia: 0%-90%, bez kondensacji
Odporność na upadek: wieloktrotny upadek z wysokości 1,8 m na beton
Wymiary: 173 x 92 x 71 mm
Waga: 195 g (bez kabla)
Dostępne interfejsy: RS-232, USB, PS/2
Długość przewodu: 2 m; USB - 1.8 m
Kontrast kodu: 15%
Odczytywane kody kreskowe: RSS, 2/5 family, Code 39 (code 32, Cip 39), EAN/UPC, ISBN/ISSN, EAN 128, Code 128, ISBT 128, Code 93, Code 11, CODABAR, IATA, TELEPEN, PLESSEY, Code MSI, Code Delta IBM, Code 16K, Code 49
 
Cartpoland Powrót na górę