Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

SCM SCR335

Czytnik kart elektronicznych SCM SCR335

SCR335

SCR335 jest zewnętrznym czytnikiem  karty inteligentnej. Urządzenie do odczytu i zapisu kart chipowych (procesorowych i kart pamięciowych). Prosta obsługa, małe rozmiary (tylko 70 g na 66x48x11 mm, wys.)  kabel USB,  idealny i wygodny do komputera PC. Używany do  komputera stacjonarnego lub laptopa. Pozwala bezpiecznie się logować do  home banking HBCI, wykorzystywany jest  do podpisów elektronicznych , bezpieczeństwa w sieci, poziom szyfrowania, systemów retencji klientów, a nawet gier komputerowych. Warto zauważyć, że SCR335 oferuje prędkość prawie 350.000 bps i ma większą wydajność niż inne modele  konkurencji.

To odczytu / zapisu kart obsługuje protokoły T = 0 i T = 1. LED z przodu urządzenia informuje użytkownika w dowolnym momencie o jego statusie.

Podłącz SCR335 wygodnie do portu USB w komputerze klienta. Dodatkowe zasilacze lub inne akcesoria nie są konieczne. Niezbędne zasilanie jest dostarczane przez interfejs USB w komputerze.SCR335 jest wyposażony w 1,5 m kabla USB (typ A). Sterowniki dla tego urządzenia są dostępne dla Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, itd. i są dostarczane przez producenta

Opcjonalnie można uzyskać oprogramowanie CHIPDRIVE Smartcard do odczytu i zapisu kart inteligentnych

Specyfikacja w formie PDF do pobrania tutaj
 
Cartpoland Powrót na górę