Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

O firmie

There are no translations available.

Szanowni Państwo,

Początki działalności firmy Cartpoland sięgają roku 1992, kiedy to pierwsze kroki stawiane były w dziedzinie pośrednictwa sprzedaży.

Współcześnie Cartpoland to prężnie działający zakłąd produkcyjny stawiający na fachową obsługę i konsultację dla klientów poszukujących rozwiązań dla swoich firm z dziedzin kart plastikowych, kart magnetycznych i zbliżeniowych, identyfikatorów oraz innych pokrewnych itp.

  • Skutecznie uzupełniamy strategię uzyskania przewagi nad konkurencją,
  • oferujemy wielofunkcyjne rozwiązania oparte o karty plastikowe,
  • dostarczamy nowoczesną i trwałą formę reklamy i promowania swojego biznesu.

Bogate zaplecze produkcyjne wyposażone w szeroką gamę maszyn pozwala nam realizować zamówienia na szeroki wachlarz kart. Począwszy od tradycyjnych kart plastikowych po bardziej nowoczesne rozwiązania w postaci kart magnetycznych, chipowych oraz dla z użyciem technologii zbliżeniowej.

Oferujemy druk z użyciem technologii cyfrowej, druk offsetowy, offset oraz metodą sitodruku. Dzięki temu możemy wytwarzać gotowy produkt w nakładach dostosowanych do potrzeb klienta – od małej ilości do wielomilionowych zamówień.

Jako producent kart spełniamy normy!

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Nasze produkty spełniają normy ISO 7810, 7811 oraz 7816. Wytwarzane są na bazie wysokiej jakości komponentów renomowanych i sprawdzonych dostawców zagranicznych.

Potwierdzeniem naszego standardu jest zaufanie jaki obdarzyły nas liczne banki, firmy ubezpieczeniowe, duże sieci handlowe oraz inne firmy wykorzystujące w swojej działalności karty plastikowe i nie tylko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym zbiorem referencji, który z pewnością potwierdzi naszą dobrą opinię wśród klientów krajowych i zagranicznych.

W skład firmy Cartpoland wchodzą:

DZIAŁ HANDLOWY:

Dział handlowy jest zazwyczaj pierwszym ogniwem, z którym klient ma styczność kontaktując się z naszą firmą. Tutaj uzyska szczegółowe informacje na temat produktów, ich cen oraz dodatkowych wskazówek dotyczących praktycznego zastosowania poszukiwanych rozwiązań.

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście lub kontaktu za pośrednictwem naszej strony www. W dziale kontakt znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje.

Na życzenie klienta wysyłamy bezpłatne próbki naszych wyrobów.

DZIAŁ PERSONALIZACJI:

To tutaj odbywa się proces personalizowania kart konkretnym zestawem danych, takich jak imię i nazwisko, numery kart, kody kreskowe itp. Dostęp do baz danych posiadają jedynie upoważnieni pracownicy firmy a ich praca odbywa się indywidualne w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, monitorowanych 24 godzin na dobę.

DZIAŁ PRODUKCJI:

Jak łatwo się domyślić to właśnie tutaj odbywa się cały proces wytworzenia gotowego produktu dla naszych klientów. Od nadruku po wykrawanie.

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI PRODUKTU:

Przed przekazaniem klientowi gotowego produktu, nasz wyrób przechodzi przez szczegółową kontrolę jakości pod kątem precyzji wydruku. W momencie stwierdzenia wad, takie egzemplarze są niszczone.

DZIAŁ WYSYŁEK:

Gotowe i sprawdzone produkty są następnie pakowane i wysyłane do klienta.

Korzystamy z usług firmy spedycyjnej „Stolica”, lecz na życzenie zamawiającego istnieje możliwość nadania przesyłki za pośrednictwem innej firmy.

DZIAŁ ZAOPATRZENIA:

Dział ten zaopatruje naszą fabrykę w niezbędne materiały potrzebne w procesie produkcji naszych kart. Dokładamy szczególnych starań aby proces zaopatrywania nie powodował przerw w produkcji . Ściśle współpracujemy z zagranicznymi dostawcami surowców.

DZIAŁ KONTROLI DOSTĘPU - BRAMKI OBROTOWE

Firma Cartpoland poza działalnością z zakresu kart zajmuje się również importem urządzeń kontroli dostępu, bramek obrotowych. Jesteśmy producentem rozwiązań w postaci bramek mechanicznych i systemów prowadzenia użytkownika, będących wykonywane ze stali nierdzewnej.

Więcej o naszej ofercie na stronie www.bramkiobrotowe.eu

DZIAŁ OBSŁUGI FESTIWALI KONGRESÓW

Ta część firmy trudni się obsługą różnego rodzaju festiwali, kongresów, konferencji, targów itp. eventów wymagających kontroli dostępu ze strony organizatorów. Naszymi atutami jest możliwość tworzenia własnych programów do obsługi wydarzeń, oferowanie kart oraz obsługi kontroli dostępu.

Zapraszamy do współpracy.

 
Cartpoland Powrót na górę