Referencje Cennik
Cartpoland - karty plastikowe producent > Kontakt

Kontakt

Biuro / Office

Biuro / Office

Email Telefon Godziny pracy
biuro@cartpoland.pl T. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88
Dział handlowy: Pn-Pt: 8:00-16:00

Produkcja: Pn-Pt: całodobowo

Adres firmy

Adres firmy

CartPoland
Cart Poland Maciej Twardowski

Wólka Mińska, ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

NIP PL 8220012110

Konto PL ; 07 1050 1894 1000 0023 2391 14 67
Konto $; PL64 1050 1894 1000 0090 7248 2129
Konto €; PL13 1050 1894 1000 0023 2391 2911
SWIFT ; INGBPLPW

Dział handlowy

Dział handlowy


Marcin
Gruba

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marcin@cartpoland.pl
784 43 21 96


Justyna
Kamińska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

justyna@cartpoland.pl
606 10 72 76


Marzena
Witowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marzena@cartpoland.pl
784 43 11 69

Dział handlowy - bramki obrotowe

Dział Handlowy Bramki Obrotowe


Maciej
Twardowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76


Daniel
Macudziński

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

daniel@cartpoland.pl
600 737 455


Inna
Węgrzynowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (RU)

inka@cartpoland.pl
795 15 83 20


Mikołaj
Twardowski
PROJEKTY

TECHNICZNE

mikolaj@cartpoland.pl
662 778 757

Serwis

Serwis


Artur
Hardej

SERWIS

serwis@cartpoland.pl
784 432 451


Piotr
Zając

SERWIS

serwis@cartpoland.pl
660 813 437


Piotr
Ponichtera

KIEROWNIK DZIAŁU

piotr@cartpoland.pl
662 778 755

ZAPYTANIA biuro@cartpoland.pl 25 758 76 43  
SERWIS / ZAPYTANIA serwis@cartpoland.pl 25 758 57 14

Druk i personalizacja

Druk i personalizacja


Witold
Kamiński

KIEROWNIK DZIAŁU DS.
DRUKU I PERSONALIZACJI

dane@cartpoland.pl
692 78 64 82


Anna
Cuch

SPECJALISTA DS.
PERSONALIZACJI

ania@cartpoland.pl
25 758 76 43


Mateusz
Szymański

SPECJALISTA DS.
PERSONALIZACJI

6@cartpoland.pl
.

Dział rozwiązań informatycznych

Dział rozwiązań informatycznych


Marek
Jabłoński

SPECJALISTA DS
INFORMATYCZNYCH

marek@cartpoland.pl
606 29 19 29

Dział legitymacji nauczyciela

Dział legitymacji nauczyciela


Przemysław
Kuć

Grafik

przemek@cartpoland.pl
25 758 76 43

Dział wysyłek

Dział wysyłek

delivery@cartpoland.pl

Księgowość

Księgowość

beata@cartpoland.pl
martyna@cartpoland.pl
25 7587643

Szef firmy

Szef firmy


Maciej
Twardowski

Właściciel

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

Do góry

Firma Cartpoland

Działa na rynku od ponad 27 lat. Należy do czołowych polskich producentów kart plastikowych: magnetycznych, zbliżeniowych, z kodem kreskowym oraz innych zgodnych z zamówieniami Klientów.

Dane adresowe

05-300 Wólka Mińska ul. Olszowa 5

biuro@cartpoland.pl
T. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88

Cartpoland – karty plastikowe producent

Realizacja witryny
GrupaPNS sp. z o.o.

2019

Odwiedź wykonawcę

Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.