Referencje Cennik
Translator
COVID-19 - materiały ochronne
> Kontakt

Kontakt

Biuro / Office

Biuro / Office

Email Telefon Godziny pracy
biuro@cartpoland.pl T. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88
Dział handlowy: Pn-Pt: 8:00-16:00

Produkcja: Pn-Pt: całodobowo

Adres firmy

Adres firmy

CartPoland
Cart Poland Maciej Twardowski

Wólka Mińska, ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

NIP PL 8220012110

Konto PL ; 07 1050 1894 1000 0023 2391 14 67
Konto $; PL64 1050 1894 1000 0090 7248 2129
Konto €; PL13 1050 1894 1000 0023 2391 2911
SWIFT ; INGBPLPW

Dział handlowy

Dział handlowy

marcin-gruba-1
Marcin
Gruba

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marcin@cartpoland.pl
784 43 21 96

skype

justyna-kaminska-1
Justyna
Kamińska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

justyna@cartpoland.pl
606 10 72 76

skype

marzena-witowska-1
Marzena
Witowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

marzena@cartpoland.pl
784 43 11 69

skype

Dział handlowy - bramki obrotowe

Dział Handlowy Bramki Obrotowe

szef-1
Maciej
Twardowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

skype

inka-1
Inna
Węgrzynowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (RU)

inka@cartpoland.pl
795 15 83 20

skype

mikolajtwardowski
Mikołaj
Twardowski

PROJEKTY TECHNICZNE

.
.

noskype

marek-1
.

INTERNATIONAL SALES

helen@cartpoland.pl
.
.

noskype

Serwis

Serwis

piotrp-1
Piotr
Ponichtera

KIEROWNIK DZIAŁU

piotr@cartpoland.pl
662 778 755

piotr-zajac
Piotr
Zając

SERWIS

serwis@cartpoland.pl
660 813 437

 

ZAPYTANIA biuro@cartpoland.pl 25 758 76 43  
SERWIS / ZAPYTANIA serwis@cartpoland.pl 25 758 57 14

Druk i personalizacja

Druk i personalizacja

witold-1
Witold
Kamiński

KIEROWNIK DZIAŁU DS.
DRUKU I PERSONALIZACJI

dane@cartpoland.pl
692 78 64 82

skype

anna-1
Anna
Cuch

SPECJALISTA DS.
PERSONALIZACJI

ania@cartpoland.pl
25 758 76 43

monika
Monika
Piekut

SPECJALISTA DS.
PERSONALIZACJI

3@cartpoland.pl
.

Dział rozwiązań informatycznych

Dział rozwiązań informatycznych

marek-1
Marek
Jabłoński

SPECJALISTA DS
INFORMATYCZNYCH

marek@cartpoland.pl
606 29 19 29

Dział legitymacji nauczyciela

Dział legitymacji nauczyciela

przemyslaw-kuc-1
Przemysław
Kuć

Grafik

przemek@cartpoland.pl
25 758 76 43

Dział wysyłek

Dział wysyłek

ap

Andrzej
Popek

delivery@cartpoland.pl
25 758 76 43

kb

Konrad
Biesiada

delivery@cartpoland.pl

 

Księgowość

Księgowość, Kadry, Finanse

 

marek-1

Beata Wąsowska

Specjalistka

beata@cartpoland.pl
606-773-374

marek-1

Martyna Kozyra

Specjalistka

martyna@cartpoland.pl
668-024-505

 

Szef firmy

Szef firmy

szef-1
Maciej
Twardowski

Właściciel

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

skype

Do góry

Firma Cartpoland

Działa na rynku od ponad 27 lat. Należy do czołowych polskich producentów kart plastikowych: magnetycznych, zbliżeniowych, z kodem kreskowym oraz innych zgodnych z zamówieniami Klientów.

Dane adresowe

05-300 Wólka Mińska ul. Olszowa 5

biuro@cartpoland.pl
T. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88

cp-logo-small

Realizacja witryny
GrupaPNS sp. z o.o.

2019

Odwiedź wykonawcę

cppop

Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.