Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language
Blog


Kradzieże w hotelach a systemy RFID

blog
Dobre hotele muszą inwestować w wysokiej jakości wyposażenie. Goście mają w nich zazwyczaj do dyspozycji solidne, chłonne ręczniki, wytrzymałą, bielutką pościel, a czasami też ciepłe szlafroki. Niestety stosunkowo często zdarza się, że goście przywłaszczają sobie hotelowe tekstylia, ale również i piloty od telewizorów, czajniki czy inne elementy wyposażenia. Czy da się temu jakoś zapobiegać?
Więcej…
 
Technologia RFID a kody kreskowe
blog
Technologię RFID często porównuje się do systemu ewidencjonowania produktów przy pomocy kodów kreskowych. Rzeczywiście, obie metody mają wiele podobnych właściwości. Tagi RFID są jednak o wiele bardziej wytrzymałe od kodów kreskowych, istnieje więc mniejsze ryzyko utraty możliwości odczytu. Można je też dyskretnie umieścić w opakowaniu produktu, gdyż użycie czytnika nie wymaga kontaktu wzrokowego, jak w przypadku odczytywania kodów kreskowych.
Więcej…
 
Czym jest RFID?
blog
Z techniki RFID większość z nas korzysta na co dzień, chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy. RFID to skrót od angielskich wyrazów Radio-frequency identification. To technika, która wykorzystuje fale radiowe do identyfikacji osób i przedmiotów na odległość. Warto poznać ją lepiej.
Więcej…
 
Co warto wiedzieć o bramkach obrotowych?
blog
Bramki obrotowe to popularne urządzenia, dzięki którym łatwiej jest sterować przepływem pieszych. Stosuje się często w różnych systemach kontroli dostępu. Bramki kontrolują i weryfikują pieszych, którzy próbują przez nie przejść. Uniemożliwiają dostęp do danego miejsca tym, którzy nie są uprawnieni. Większość bramek produkuje się ze stali nierdzewnej. Rozróżnia się kilka typów bramek: niskie, wysokie i uchylne.
Więcej…
 
Blog firmy CartPoland
blog
Witamy na naszym blogu. Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty.
Więcej…
 


Cartpoland Powrót na górę