Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Karta nauczyciela

There are no translations available.

Firma CartPoland jest producentem Legitymacji służbowej nauczyciela. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji identyfikatorów i legitymacji służbowych. Nasze karty spełniaj± najostrzejsze normy jakościowe. Legitymacje wykonane są zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 września 2006 r. w sprawie wzoru oraz trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczyciela (Dz. U. Nr 189, poz. 1393).

Wzór Legitymacji Służbowej Nauczyciela

Legitymacja nauczyciela

Bezpieczeństwo produkcji

Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego zabezpieczenia procesu produkcji i personalizacji czyli nadruku na karcie zdjęcia, danych osobowych i podpisu posiadacza karty.

  • Centrum Personalizacji Kart Plastikowych (CP) mieści się w budynku w którym odbywa się proces produkcji identyfikatorów i już ten fakt zapewnia bezpieczeństwo procesu personalizacji.
  • Dodatkowo wprowadziliśmy szereg procedur i zabezpieczeń między innymi:
  • dostęp do CP mają tylko osoby bezpośrednio zaangażowane w proces personalizacji,
  • CP wyposażone jest w zamki elektroniczne do których zakodowany klucz (karta zbliżeniowa) posiada pracownik wykonujący personalizację
  • CP jest monitorowane 24 godziny na dobę
  • pliki z danymi na nośniku (dyskietka, CD) przekazywane są bezpośrednio pracownikowi CP, który kwituje ich odbiór i deponuje w sejfie
  • pliki z danymi przesyłanymi za pośrednictwem poczty elektronicznej mogą być kodowane.
  • Komputer podłączony do Internetu jest odizolowany od firmowej sieci wewnętrznej, dzięki czemu bazy danych nie mogą być przesyłane do stanowisk w innych działach firm.

Przygotowanie danych do personalizacji.

1. W celu złożenia zamówienia należy opracować bazę danych do personalizacji i przesłać jć wraz z zamówieniem pocztą lub kurierem na nasz adres:

CartPoland

ul. Olszowa Wólka Mińska  05-300 Mińsk Mazowiecki

na płycie CD, mailem na adres:

lub

Jak przygotować bazę danych elektronicznie

Należy przygotować zdjęcia w postaci cyfrowej, dołączyć zamówienie, dane osobowe wprowadzić do programu Excel oraz wykonać skanowanie podpisu według naszych wytycznych.

Jak przygotować zdjęcia i bazę - POBIERZ LINK

formularz do wypełnienia - POBIERZ  LINK

wzór zamówienia - POBIERZ   LINK

Wzory bazy i danych.zip - POBIERZ  LINK

Aby uzyskać dodatkowe informację prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z działem handlowym naszej firmy z zakładki kontakty

 
Cartpoland Powrót na górę