Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Identyfikatory

There are no translations available.

Druk identyfikatorów na kartach plastikowych

Identyfikatory plastikowe - niezależnie od przeznaczenia zapewniamy ich najwyższą jakość, szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny w trzech metodach druku:

Pierwsza metoda to druk termiczny.

Gotową wykrojoną kartę o wymiarch standardowej karty bankowej o podłożu białym wkładamy do drukarki do kart. Drukarka pozwala nam na zadruk karty kolorowej z taśmy CMYK lub taśmy jedno kolorowej np. czarnej, zlotej lub srebrnej.Używając taśmy kolorowej jesteśmy wstanie wydrukować identyfikatory wpełnej gamie kolorów ( logo, dane osobowe, zdjęcie).

Druk termiczny pozwala drukować identyfikatory do max rozdzielczości 300 DPI. Identyfikatory najładniej wychodzą jeżeli zostawimy podkład biały karty, ponieważ jeżeli np wystąpi na karcie cała apla czarna to drukarka pozostawia 0,5mm białą ramkę na karcie w około grafiki. Drukarka nie jest wstanie zadrukować karty do końca krawędzi. Kolor szary źle wychodzi na identyfikatorach drukowanych z drukarki do kart ( wychodzą przemazy i jest dużo odpadów).

O specyfikacji drukarki można przeczytać Drukarki do kart....

Poniżej wybrane identyfikatory drukowane z drukarki P-330 i

LicencjaIdentyfikatorIdentyfikator

Druga metoda to druk cyfrowy + druk termiczny

Karty w pierwszej kolejności drukujemy offsetem cyfrowym pozostawiając białe miejsce na zdjęcie, Karty drukowane są na arkuszu małym z którego po wykrojeniu mamy 18 kart gotowych.

Produkcję takich identyfikatorów zaczynamy od 100 szt. Tu nie musimy się obawiać iż karta nie bedzie zadrukowana od krawędzi do krawędzi. W tej metodzie zapewniamy 100% jakości.

Druk cyfrowy ma swoje wady i tak nie polecamy drukować całych apli karty np. szarości ponieważ wyjdą przemazy. Aby tego uniknąć możemy zaproponować zadruk apli sitem w tedy prosimy o padanie nr pantone a później zadrukować np logo Państwa firmy cyfrą.

Po wydrukowaniu karty i ich wykrojeniu możemy nanieść zdjęcia pracowników ich dane osobowe, numer, kod kreskowy, stanowisko. Karta w tym wypadku jest droższa od karty zadrukowanej termicznie ponieważ mamy dwie metody druku.

Karty wyprodukowane gotowe do personalizacji trzymamy w depozycie a Państwo dosyłacie nam dane do personalizacji.

Poniżej przykłady identyfikatorów

IdentyfikatorIdentyfikatorIdentyfikator

Trzecia metoda to zadruk identyfikatorów cyfrowo.

W tej metodzie musicie Państwo mieć przygotowaną całą bazę identyfikatorów czyli zdjęcie dane personalne, stanowisko itp. Druk zaczynamy od 100 szt i wtedy drukujemy całe identyfikatory ze zdjęciem. Druk identyfikatora metodą cyfrową ma zalety i wady. Zaletą jest na pewno bardzo dobra jakość, natomiast wadą jest dodruk pojedynczego egzęplarza, ponieważ jest bardzo wysoki koszt wykonania dodruku trzech czy czterech identyfikatorów.

Poniżej przedstawiamy przykłady:

Identyfikator

IdentyfikatorIdentyfikator

Druk na naklejkach PCV

Naklejki są wykonane z PCV o wymiarch karty i złużą do naklejania na karty. Często nasza firma wykonuje zadruk naklejek jako identyfikator ponieważ w dużym zakładzie jest ciężko pozbierać identyfikatory (np: karty zbliżeniowe do wejść wyjść) od dużej liczby pracowników.

 
Cartpoland Powrót na górę