Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Zapachy samochodowe CartPoland

There are no translations available.

Zapach umieszczany w aucie, jest ciekawym sposobem na utrwalenie wizerunku nie tylko za pomocą grafiki, działa bowiem na dwa zmysły jednocześnie. tym samym przewyższa inne gadżety reklamowe.

Bez problemu można wysłać go również z korespondencją, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca w kopercie i nie zwiększa w sposób znaczący wagi przesyłki, a będzie ciekawym prezentem.

Różnorodne kształty, ciekawe kompozycje zapachowe, możliwości kolorystyczne, umieszczenie zdjęcia, czy wizerunku osoby to jedynie kilka zalet produktu, który w ostatnim czasie zdobywa sobie co raz większe uznanie. Możliwość wykonania bezpłatnie indywidualnego projektu.

Realizacja zamówienia następuje już od 200 sztuk.
Przy ilościach powyżej 10 000 sztuk podchodzimy indywidualnie do kwestii cenowych.

Proponujemy wykorzystanie posiadanych kształtów wykrojników aby nie podnosić kosztu reklamówki. Natomiast zakładając zamówienie powyżej 3000 szt. możemy formułować z możliwością wykonania oczekiwanego kształtu bez dodatkowych wydatków na realizację swojego pomysłu na reklamę.

 
Cartpoland Powrót na górę