Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

materiały eksploatacyjne

There are no translations available.

Oferowane przez nas materiały eksploatacyjne zapewniają Ci oszczędność pieniędzy, zwiększenie żywotności Twoich drukarek, estetykę wydruku (etykiety coraz częściej pełnią funkcje nie tylko informacyjne ale również stricte reklamowe), trwałość wydruku oraz szeroki wachlarz zastosowań - teraz Twoje etykiety mogą być odporne na wilgoć, na wysokie temperatury, na działanie amoniaku.

Spełniające najwyższe standardy oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Zebra obejmują dostosowane do działalności nośniki syntetyczne i specjalne w ponad 1000 kombinacji naklejek, etykiet i taśm.Posiadamy wysokiej jakości taśmy monochromatyczne nanoszone metodą termotransferową w następujących kolorach: czarny, czerwony, zielony, niebieski, złoty, srebrny, biały, biały do podpisu i taśma zdrapka . Oferujemy taśmy monochromatyczne o wydajności przewidzianej na 1000 kart zadrukowanych od krawędzi do krawędzi.

Dodatkowo posiadamy w ofercie taśmy do nadruku w pełnym kolorze do druku metodą termosublimacji. Standardowa taśma YMCKO składa się z 4 paneli kolorowych YMCK oraz warstwy zabezpieczającej overlay, gdzie Y - Yellow, M - Magenta, C - Cyan oraz warstwa K - Black. Warstwa O oznacza, iż taśma zawiera panel Overlay - przezroczystą warstwę zabezpieczającą przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz przed ścieraniem.

 
Cartpoland Powrót na górę