Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

scl010

There are no translations available.

Czytnik zbliżeniowy SCL010

(WxHxD): 65 x 8 x 110 mm

SCL010 jest doskonałym czytnikiem do obsługi różnych aplikacji bezstykowych. Nadaje się do np. elektronicznej identyfikacji, systemów płatności, transportu publicznego, a także może współdziałać z urządzeniami obsługującymi NFC. SCL010 został zaprojektowany, aby oferować najlepszą w swojej klasie kompatybilność z różnymi formatami tokenów, tj.: karty, klucze, zegarki lub NFC telefon komórkowy.

Możliwość upgrade oprogramowania sprawia, że SCL010 to bezpieczny wybór we wszystkich długoterminowych i przyszłościowych inwestycjach. Producent zapewnia elastyczność i krótki czas wprowadzania na rynek nowych aplikacji, jak również minimalne ryzyko związane z ewolucją standardów technologii bezstykowych.

*Dodatkowo czytnik może być dostarczony z podstawką lub kieszonką.

DANE TECHNICZNE:

Komunikacja z komputerem

USB

System operacyjny

Windows, UNIX, MacOS, Solaris

Prędkość komunikacji

848 kbps (bezstykowa)

Standard

NFC peer-to-peer Forum Tag Types

Certyfikaty

CE, FCC, cULus, VCCI, USB, Windows 7 WQHL

Rozmiar karty

bezstykowy token

Specyfikacja w PDF do sciągnięcia tutaj.

 
Cartpoland Powrót na górę