Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

Czytnik MS1690 Focus

There are no translations available.

MS1690

Producent: Metrologic

Focus MS1690 to wysokiej jakości, szybki, ręczny czytnik wizyjny - imager. Wielokierunkowy czytnik dekoduje wszystkie obecne standardowe kody jednowymiarowe oraz symboliki: RSS, PDF417, microPDF, EAN/UCC Composite, Matrix i Postal Codes, bez względu na kierunek.

Zastosowany w MS1690 wysokiej rozdzielczości sensor CMOS z potężnym procesorem umożliwia nie tylko bezbłędny odczyt kodów kreskowych, ale również zeskanowanie i zapisanie obrazów w formatch: jpg. bmp, tiff.

BiuroFarmacjaHandelLogistykaRęczneSłużba ZdrowiaTrnasport

Focus powstał w oparciu o wypracowaną technologię i aktualne badania z zakresu optyki. Jest to urządzenie ręczne, zaprojektowane tak, by sprostać najcięższym warunkom pracy magazynów czy hal produkcyjnych. Wyposażony jest w najnowsze udogodnienia, wyróżnia się trwałą i wytrzymałą obudową.

Założeniem projektu Focusa było wyznaczenie nowego poziomu jakości poprzez dostarczenie użytkownikowi czytnika technologicznie zaawansowanego i oszczędzającego czas. Firma Metrologic sprostała temu wyzwaniu, wyposażając urządzenie w takie opcje jak: głębokość pola o zakresie od 0" do 9,5" przy standardowych kodach 0,33 mm (13 mil), wykrywanie podstawki, czyli funkcja automatycznego przełączania trybu ręcznego w tryb stacjonarny oraz czujnik wykrywania obiektów, który skanuje przedmiott jak tylko znajdzie się w polu zasięgu czytnika.

Dane techniczne

Źródło światła: LED 645 nm +7,5 nm
Pole widzenia: 49mm W x 19mm H@ 20 mm; 264mm W x 106mm H@ 280mm
Zakres odczytu (DOF): 0 - 241.3 mm ( w zal. od gęstości kodu)
Minimalna szerokość elementu kodu: 0,101mm (4.0 mil)
Rozdzielczość 1280 x 512
Zasilanie: 5V; 2W
Pobór prądu: 400mA; 160mA w trybie uśpienia
Poziom światłości: do 100,000 Lux
Sygnalizacja: dźwiękowa i optyczna (LED)
Waga: 225g
Wymiary: 183 x 111 x 79 mm
Bezpieczny upadek: z 1,5m
Temperatura pracy: od 0°C do 40°C
Dop. wilgotność otoczenia: 5%-95% bez kondensacji
Dostępne interfejsy: emulacja klawiatury, RS-232,USB, IBM
Długość przewodu: 2.7 m
Wymagany kontrast kodu: 20%
Odczytywane kody kreskowe: wszystkie standardowe kody kreskowe jednowymiarowe, RSS, PDF417, microPDF, MaxiCode, QR Code, UCC, EAN Composites, Postals, Aztec

 
Cartpoland Powrót na górę