Ciasteczka Cartpoland

Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

kontakt | mapa strony | ulubione |

↑ choose language

szczelinowe

There are no translations available.

SSR2000

Producent: Paradise

SSR-2000 jest to idealny czytnik kodów kreskowych umieszczonych na kartach i różnego rodzaju plakietkach.

SSR2000

Cechy produktu:

SSR jest to szczelinowy czytnik kodów kreskowych. Posiada wbudowany dekoder kodów kreskowych. Charakteryzuje go bardzo duża zdolność czytania różnych rodzajów kodów na kartach, plakietkach, etykietach itp. Czytnik jest dostępny w dwóch wersjach z systemem optycznym na podczerwień SSR-2000(IR) lub zwykłym SSR-2010(VISIBLE).

System na podczerwień umożliwia czytanie kodów pokrytych czarnym zabezpieczeniem co powoduje, że kod praktycznie nie jest do skopiowania a to oznacza, że jest zabezpieczony przed fałszerstwem.

Dzięki ulepszonemu systemowi odczytu nawet źle wydrukowany kod jest czytany za pierwszym razem. A to wszystko dzięki połączeniu wyrafinowanej technologii optycznej i elektrycznej. Obudowa jest wykonana ze stali. SSR-2000 może być używany nawet w wilgotnym otoczeniu. Posiada on dwukierunkową komunikację danych i odczytuje 6 rodzajów kodów kreskowych.

 

Dane techniczne: SSR-2000 / SSR-2010
Źródło światła: 940nm, podczerwień / 660nm (czerwony)
Rezystancja: 5mil(0,13mm)
PCS: OVER 0,6
DOF: ~80mil
Szybkość odczytu: 2~40 IPS
Zasilanie: +5V +10%
Obudowa: Metalowy odlew
Wymiary: 127 * 54 * 30 mm
Waga: 250g
Kabel: 1,5 m , prosty
 
Cartpoland Powrót na górę